Afër
...
G6110WJ Sobë me gaz
359,99 €

Sobë me gaz G6110WJ

Niveli i energjisë: A Dimensionet (Gjer x Lart x Thell): 60 × 85 × 60 cm
359,99 €
TVSH është e përfshirë në çmim
Dorëzim mbrenda 1-3 ditësh
shtyp
shtyp
ndaj me
Facebook
Twitter
shkarko
shkarko

Karakteristika

Soba me pianurë gazi

Pianurat inovative të gasit të projektuara nga Gorenje mundësojnë një gatim të shpejtë dhe efikas. Gasi kombinohet gjithmonë me ajër para se të ndizet, kështu që përdorimi i gazit dhe kontrolli e flakës janë dukshëm më mirë se në ato të mëparshme.
_products/features/icon - SilverMatte

SilverMatte

Teper rezistente por edhe e lemuar
Cilësia dhe lloji i smaltit janë jashtëzakonisht të rëndësishme për furrën dhe funksionimin e saj. Silver Matte është në fakt shumë rezistente dhe e fortë dhe mund ti qëndrojë nxehtesise ekstreme. Pa mikro pore, ajo mbështjell sipërfaqet e furrës dhe tavat e pjekjes, duke i bërë ato rezistente ndaj temperaturave të larta. Veshje e trefishtë e brendshme ndihmon në reflektimin e nxehtësisë dhe siguron izolimin extra. Kështu që, pjesa e brendëshme e furrës mbetet gjithmonë sterile dhe e sigurtë.
më shumë info
më pak info
_products/features/icon - Më shumë hapësirë

Më shumë hapësirë

Më shumë hapësirë për liri më të madhe në gatim
Gjenerata e re e sobave Gorenje fsheh një formë furre brenda në pjesën e sipërme. Tani qarkullimi i optimuar i ajrit brenda në një vëllim edhe më të madh, bëhet krejtësisht lirisht. Me kapacitetin e tyre 67-litërsh sobat Gorenje mund të pjekin me lehtësi edhe një gjel deti 7 kg.

Detajet teknike

Niveli i energjisë: A

Materiali i panelit të kontrollit: Metali i llakuar

Ngjyra: E bardhe

Dera: Derë xhami

Matriali mbrojtës: E llakuar

Volumi i përdorshëm i furrës: 68 L

Madhësia e tavës më të madhe për pjekje: 1.316 cm²

Pianurë me gaz inkaso

Vatër gatimi gazi: 2

1 vatër ndihmëse + 1 vatër e madhe + 2 vatra standarde
Majtas përpara: Ø 5.4 cm, 1 kW,
Djathtas përpara: Ø 9.9 cm, 3 kW,
Majtas mbrapa: Ø 7.4 cm, 1.9 kW,
Djathatas mbrapa: Ø 7.4 cm, 1.9 kW

Metodat e nxehjes:
Termostat gazi
Pastrim me funksionin AcquaClean

Ndriçimi i brendshëm

ndarje teli

Më terheqje

SilverMatte

Siguresë termoelektrike

Derë kompakte me dopio xham e furrës

Termostat gazi

Konsumi i energjisë: 1,67 kWh (Tradicionale)

Dimensionet (Gjer x Lart x Thell): 60 × 85 × 60 cm

Dimensionet e paketimit(Gjer x Lart x Thell): 67,6 × 96 × 71,9 cm

Pesha neto: 41,7 kg

Pesha bruto e pajisjes: 46,7 kg

Kodi i artikullit: 588888

Kodi EAN: 3838782020513

Shtesë

Accessories

Produktet e ngjashme