Afër
...
VC2421ECW Fshesë
109,99 €

Fshesë VC2421ECW

EVO CONTROL Qese filtër Numri i aksesorëve: 3 Fshesa univerzale
109,99 €
TVSH është e përfshirë në çmim
Dorëzim mbrenda 1-3 ditësh
shtyp
shtyp
ndaj me
Facebook
Twitter
shkarko
shkarko

Detajet teknike

EVO CONTROL

Fuqia e motorit: 2.400 W

Fuqia terheqjes: 500 W

Qese filtër

Per pastrim te thate

Numri i aksesorëve: 3

Fshesa univerzale

Qarkullimi i ajrit: 43 L/s

Kapaciteti i thesit: 3 L

Tipi i tubit: Teleskopik

Gjatësia e tubit: 90 cm

Materiali i gypit: Gyp alumini

Filtrim Hepa

Kontroll i vendndodhjes: Kontrolli

Komandimi me buton

Nisje e butë

Tregues i mbushjes me nbeturina

Thes te letres: 2

Qese-filter tekstili: 1

Aksesorë: 3

Kabllo i perkulshëm

Gjatësia maksimale (Kabllo, fshesa dhe tubi): 19 m

Vertikal ose horizontal

Hallkë për vendosjen e tubit

Numri i rotave: 4

Rrota te gomes

Disenjua/ngjyra: E bardhë

Gjatesia e kabllit: 7,0 m

Niveli i zhurmshmërisë: 75 dB(A)re1pW

Fuqia e motorit: 2.400 W

Dimensionet (Gjer x Lart x Thell): 46 × 24 × 30 cm

Dimensionet e paketimit(Gjer x Lart x Thell): 55,5 × 31 × 33,5 cm

Pesha neto: 5,4 kg

Pesha bruto e pajisjes: 8,5 kg

Fuqia e instaluar: 2.200 w

Kodi i artikullit: 594905

Kodi EAN: 3838782024412

Shtesë

Produktet e ngjashme