Afër
...
VC1411CMBU Fshesë
59,99 €

Fshesë VC1411CMBU

COMPACT MIDI Qese filtër Numri i aksesorëve: 1 Fshesa univerzale
59,99 €
TVSH është e përfshirë në çmim
Dorëzim mbrenda 1-3 ditësh
shtyp
shtyp
ndaj me
Facebook
Twitter
shkarko
shkarko

Detajet teknike

COMPACT MIDI

Fuqia e motorit: 1.400 W

Fuqia terheqjes: 275 W

Qese filtër

Per pastrim te thate

Numri i aksesorëve: 1

Fshesa univerzale

Qarkullimi i ajrit: 32 L/s

Kapaciteti i thesit: 2 L

Tipi i tubit: I montuëshëm

Gjatësia e tubit: 80 cm

Materiali i gypit: Platsik

Tregues i mbushjes me nbeturina

Aksesorë: 1

Kabllo i perkulshëm

Gjatësia maksimale (Kabllo, fshesa dhe tubi): 7 m

Vertikal ose horizontal

Hallkë për vendosjen e tubit

Numri i rotave: 3

Rrota te gomes

Disenjua/ngjyra: Kalter

Gjatesia e kabllit: 5,0 m

Niveli i zhurmshmërisë: 80 dB(A)re1pW

Fuqia e motorit: 1.400 W

Dimensionet (Gjer x Lart x Thell): 38 × 20,5 × 27,5 cm

Dimensionet e paketimit(Gjer x Lart x Thell): 44 × 28 × 32 cm

Pesha neto: 4,8 kg

Pesha bruto e pajisjes: 5,8 kg

Fuqia e instaluar: 1.200 w

Kodi i artikullit: 678631

Kodi EAN: 3838782071942

Shtesë

Produktet e ngjashme