Afër
...
JC150FW
109,99 €

JC150FW

109,99 €
TVSH është e përfshirë në çmim
Dorëzim mbrenda 1-3 ditësh
shtyp
shtyp
ndaj me
Facebook
Twitter
shkarko
shkarko

Karakteristika

_products/features/icon - Motor optimale 150 W

Motor optimale 150 W

Teknologjia e ngadaltë e lëngjeve ndryshon nga lëngjet centrifugale konvencionale në aspektin e shpejtësisë dhe metodës së nxjerrjes së lëngut nga qelizat e frutave dhe perimeve. Megjithë rotacionin e ngadaltë të kafesë, motori duhet të jetë mjaft i fuqishëm për të shtypur pjesë të forta të frutave dhe perimeve. Testuar me ngarkesa maksimale, motori 150 watt ka provuar zemrën optimale të shtrydhësit të vegjël të ngadaltë.
më shumë info
më pak info
_products/features/icon - No-drip cap

No-drip cap

Kontejneri i lëngjeve tashmë është i mbushur, megjithatë ende ka fruta dhe perime në shtrydhësen e lëngut. Çfarë duhet të bëni? Ju nuk keni nevojë të hiqni shtrydhësin e lëngut. Në vend të kësaj, vetëm shtyjeni kapakun në gyp lëng. Lëngja do të mblidhet në enën e brendshme derisa ju të mbushni gota e shijuesve më të etur dhe të zëvendësoni enën.
më shumë info
më pak info
_products/features/icon - Punë pa zhurën

Punë pa zhurën

Ngrohja e ngadaltë nënkupton edhe operimin e heshtur pa shpejtësi të lartë që rezulton në më shumë zhurmë. Dizajni i pajisjes me një tub të gjatë ushqimi gjithashtu kontribuon në zhdukjen e zhurmës.
_products/features/icon - Pastrim i lehtë

Pastrim i lehtë

Një aparat me kapacitet të lartë do të thotë një proces pastrimi i lodhshëm? Jo domosdoshmërisht. Pas përdorimit, ngadalë derdhni një litër ujë të vakët në tubin e ushqimit, ndërsa pajisja është duke funksionuar. Në rrugën e saj drejt enës së lëngut, uji do të pastrojë tërësisht mbetjet e frutave dhe perimeve. Pas përdorimit, pije filtrin dhe pastrojeni me furçën e furnizuar.
më shumë info
më pak info

Detajet teknike

Dimensionet e paketimit(Gjer x Lart x Thell): 32 × 34,5 × 30 cm

Pesha neto: 3,8 kg

Pesha bruto e pajisjes: 4,8 kg

Fuqia e instaluar: 150 w

Kodi i artikullit: 559140

Kodi EAN: 3838942118975

Shtesë

Produktet e ngjashme