Arhiv novic

E Mërkurë, 4. Nëntor 2009, Ljubljana

Visoka zmaga rokometašev RK Gorenje Velenje proti Ribničanom

RK Gorenje Velenje si je 4. novembra v prvi tekmi osmega kroga MIK 1. lige že ob polčasu priigralo pet zadetkov prednosti (17:12), do konca tekme pa so svoje vodstvo še povečali in povedli s končnim rezultatom 34:20.

Trener Ivica Obrvan je po dolgem času znova sedel na klop Gorenja. Velenjčani so od 10. minute dalje prevzeli igro v svoje roke in vzdrževali minimalno vodstvo, po 20. minuti pa je razlika naraščala in polčas so na krilih Čupića gladko dobili z rezultatom 17:12. V drugem polčasu se je razlika samo še povečevala in na koncu so Velenjčani povedli z rezultatom 34:20. Ob koncu tekme si je odlični Ivan Čupić poškodoval prst na levi roki, vendar po poškodbi že okreva in bo lahko že to soboto zopet zaigral na domačem parketu.

Danes je v prostorih Gorenja potekala tudi redna novinarska konferenca pred naslednjo tekmo Lige prvakov, ki bo to soboto, 7. novembra, ob 18.15 uri v Rdeči dvorani v Velenju. Rokometaši RK Gorenje Velenje se bodo spopadli z madžarsko ekipo iz Veszpréma.